Menu

Tělesné procesy Pardubice

Prvně děkuji Heleně Motlové, za to, že mě do Pardubic opakovaně zve i její nikdy nekončící aktivitě, která tvoří. 

Na tyto dva dny jsme si pro vás připravily dva tělesné procesy Access Consciousness, které pokud byste si je pravidelně dávali během výměn, uvolnili byste své tělo i mysl od všech zablokovaných úhlů pohledů a emocí.

Ve čtvrtek se pak položíme do energií Faceliftu, který byl obohacen o nové energie a má nyní neskutečnou sílu. 

 

STŘEDA 18.ledna 2023

Dva NEJDYNAMIČTĚJŠÍ tělesné procesy Access Consciousness

 

Neuvěřitelně dynamický proces Access Consiousness, který se používá všude tam, kde má vaše tělo jakýkoli problém. Od lehkých disfunkcí až po ty nejvážnější, jako je rakovina nebo leukémie.
Spouštíme ho na bodech imunitního systému, přes celé tělo nebo i na jednotlivých orgánech. Uvolněte své tělo, nastavte jeho samoléčebný proces, který dokáže odvrátit i stárnutí těla.
Středa 18.1. od 10:00 do 13:00 Cena: 1.300,-
 

 

BMM

Kolik z toho, co ve svých životech žijeme není to, co jsme sem přišli žít? Jsme si toho vůbec vědomí? Čí životy vlastně žijeme? Kdo skutečně jsme?
Narodíme se do konkrétní rodiny, společnosti, kultury a ta bohužel utváří to, kým si myslíme, že jsme. Většinou si toho ani nejsme vědomí. Tento proces uvolní tato energetická napodobování nejen úhlů pohledů, ale i to, jak tvoříme svá těla.
Čistíte své bloky z dětství? Dopřejte si proces BMM, který uvolní z vašeho těla vše, co jste v něm uzamkli a nedokážete to i přes veškerou svou snahu změnit. 
Středa 18.1. od 14:00 do 17:00  Cena: 1.300,-

 

Access výměna v Pardubicích
Přijďte se potkat, přijďte se vyměnit, přijďte se pobavit.

Středa 18.1. od 18:00 do 20:00 

Cena: 200,-

 

Čtvrtek 19.ledna 2023

Access energetický facelift

Jednodenní kurz energetického faceliftu, který se skládá z více než 30ti energií, nově obohacený o tři dynamické energie změny, potenciálu, kapacit, které ukrýváme někde uvnitř nás místo, abychom je oslavovali. 

Access energetický facelift vás nejen vyhladí ve vaší tváři, ale dá jiskru i vašemu oku, ženy po něm celé září. 

Čtvrtek 19.1. od 10:00 do 17:00 

Cena: 7.950,- / opakovaný kurz 4.000,-

 

Objednej si své místo na https://www.luciehaskova.cz/kurzy-terminy

Všechny tyto kurzy budou probíhat ve studiu ZDRAVÍ S HELEN v Pardubicích. Místo konání najdete na stránkách Heleny Motlové http://zdravishelen.cz/