Menu

Access tělesné procesy

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Vaše tělo s vámi neustále komunikuje, poskytuje vám vědomí toho, co se kolem vás děje i toho, co vám prospívá a co ne. Mnohdy svě tělo opakovaně umlčíme a to se může časem projevit i na fyzické úrovni jako nemoc.

Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo, mnohdy právě přes tělo dojde k vyřešení situací, které přímo s tělem neměly viditelně nic společného. Situace se změní, tělo se uvolní a my získáme vytouženou lehkost. 

Access Consciousness poskytuje ucelený pohled na bytost i bytí. Můžete uvolnit myšlenky, své programy, přesvědčení a bloky pomocí Access Bars, pomocí verbálních procesů nebo na to můžete jít přes tělo, uvolnit nahromaděné emoce a bloky a tím změnit úhel pohledu i svou realitu. Moje velká vděčnost za tyto možnosti. 

 

Dopřejte svému tělu relax a uvolnění nahromaděných emocí, bloků a uzamčených úhlů pohledů, které mu nedovolí prospívat tak, jak je pro něj možné.

Access tělesné procesy jsou energie, které spuštíme v těle spolu s tím, že se těla lehce dotýkáme na konkrétních místech nebo na místech, kde vnímáme největší stažení.

Každá energie je jiná a má jiný efekt na tělo i na jeho regeneraci. Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti, které do té doby nebyly v důsledku nahromaděných bloků možné.

 

Mnohé z nich se můžete naučit i vy na kurzech jednotlivých tělesných procesů. Kurzy jsou 3 hodinové, vždy zaměřeny na jeden konkrétní proces. 

V rámci kurzu jednou proces spustíte a jednou proces přijmete. Máte tak jedinečnou příležitost navnímat energii procesu v obou úrovních, dávání i přijímání.

Každý absolvent kurzu získává certifikát tělesného procesu, který ho opravňuje praktikovat tento proces v rámci své praxe. Procesy jsou úžasným pomocníkem v každé rodině, můžete si je spouštět i sami na sobě.

 

Na kurzech Access tělesných procesů vás seznámím s tím, jak 

  • vnímat své i klientovo tělo
  • s ním komunikovat 
  • aktivovat samoléčebné procesy v těle
  • využívat energií procesů k uvolnění dramat, traumat, zaseklých emocí 
  • pomocí energie a doteku vytvořit pro tělo nové možnosti
  • zvolit tělesný proces, o který tělu přispěje v tento okamžik nejvíce 
  • zrestrukturalizovat tělo, aby si nový stav bytí udrželo

Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

 

Navnímejte energii tělesných procesů i větší vědomí energie v youtube videích Access Consciousness s českými titulky

 

 

Tělesných procesů Access Consciousness je mnoho desítek. V rámci konzultací vám mohu poskytnout kterýkoli. Samostatné kurzy tělesných procesů jsou pouze pro vybraných přibližně 60 procesů. V současné době žádný z těchto 3 hodinových kurzů nenabízím, pokud jste již absolvovali kurz Foundation, doporučuji vám se podívat na stránku 3DBC a přijít zažít prostor s tělem, který tady ještě nebyl. Zároveň získáte manuál všech cca 63 proseců, které budete schopni poskytnout svým klientům, přátelům, rodině, sobě.