Menu

O mně

Celý život stojím pevně nohama na zemi, a přesto věřím na zázraky.

Vítám vás na svém profilu. Kdo jsem? Jsem úplně normální žena se spoustou radostí i starostí běžného života v této realitě, vztazích i v práci, stejně jako vy, kdo nyní čtete tyto řádky. V životě jsem udělala mnoho voleb, ne každá byla přínosná a vytvořila to, o co jsem žádala. Zažívala jsem krásné i méně příjemné okamžiky v životě, pochybovala o sobě, dokazovala si, padala dolů a hledala svou vnitřní sílu k tomu zvednout se a jít dál.

 

Mnoho let jsem spoléhala na svou mysl a tvořila z ní. Úpěnlivě jsem hledala návod na život, snažila se měnit okolní svět, abych v něm mohla přežít, místo toho, abych sebe udělala zdrojem tvorby toho, co chci v tomto světě žít.

V roce 2017 mi do života vstoupila metoda Access Consciousness, která mi dala vše, o co jsem do té doby žádala - jednoduché prostředky, jak změnit drama a trauma svého života na radost a lehkost. 

Access se pro mě stal životním stylem, tyto jednoduché nástroje mi vnáší do života tolik potřebný nadhled, klid, pohodu a pocity radosti bez ohledu na to, v jaké situaci se právě nacházím. Dnes již vím, že vše je možné změnit a vím i jak. Vnímám to jako obrovský dar.

 

Na svých kurzech sdílím své praktické zkušenosti z mého života, jak jsem v konkrétních situacích nástroje používala, co pro mě vytvořily a jak přispěly i mému okolí. Formou zábavných uvědomění se mnou kurzem projdete v lehkosti a věřím, že vtipné historky se vám vybaví v situacích, kdy budete sami nástroje používat ve svém životě. Co když je možné si v životě hrát a vybírat si stále více a více lehkosti? Co když jsme sem přišli právě proto, abychom si život užili?


Gary Douglas zakladatel společnosti Access Consciousness říká: "Smějte se více, změníte více". Také říká: "Stačí jeden člověk v rodině, který využívá Access nástroje a může vytvořit změnu". Obojí mohu potvrdit.

Jakmile začnete u sebe a víte jak na to, lidé kolem vás se začnou zázračně měnit i bez toho, aniž by museli absolvovat kurzy a sezení. Jste ochotni být vy sami tím, kdo začne u sebe? Být zdrojem?

 

Od roku 2018 jsem překladatelkou společnosti Access Consciousness pro psané překlady i pro simultánní tlumočení.

Mým cílem je, aby každý, kdo si přeje změnu, měl možnost se o této metodě v češtině dozvědět více a získat potřebné nástroje změny. Zároveň jsem díky tlumočení součástí mnoha vyšších kurzů Access Consciousness, které nesmírně obohacují mě i mé akce a kurzy.

 

Pokud máte chvilku, pusťte si toto video spoluzakladatele Access Consciousness Dr. Daina Heera. Sedm věcí, které by vám Vesmír řekl, kdybyste byli ochotni ho poslouchat. Video je opatřeno českými titulky. 

Myslím, že není třeba žádných komentářů, vy víte. 

Reference

Andrea Veselá

Díky Lucce jsem poznala Access a získala nový směr. Je to člověk, se kterým se vždycky ráda vidím, nikdy se s ním nenudím, na kterého se vždycky těším. Nemám ráda přetvářku, faleš a neupřímnost. To je něco, s čím se u ní nepotkáte. Je autentická, na nic si nehraje, co říká, to i žije. Je to „motorová myš“, která vás strhne svým zápalem, nadšením a chutí jít pořád dál. Nesobecky a nezištně se podělí o své zkušenosti, pokud si to vyberete, nenutí vám své názory, nepodbízí se, ale naprosto přesně ví, co chce a cílevědomě za tím jde. Mám ji moc ráda.

Ilona Friesová

Jaký má být vlastně dobrý facilitátor? Asi každý z nás bude mít různou představu. Pro mě je to člověk, který umí s lehkostí, vstřícností, laskavostí a autenticitou vytvořit prostor pro setkávání, tvořivé společenství, radost, podporu, zájem a pohodu. A taková pro mě, Lucka Hašková je.

Petra Studená

Od prvního setkání s Luckou vnímám obrovský přínos, kterým je. Její ochota přispívat lidem, aby si vybrali víc a žili ve svých životech více lehkosti a radosti, je patrná ze všeho, co tvoří. Svou facilitací a tím, kým je, otevírá prostor, ve kterém si dovolíme ve své zranitelnosti přiznat svoje omezení a vypořádat se s nimi jednou provždy díky jejímu laskavému přístupu a způsobu, jakým se navnímá na energii toho, co chceme změnit.

Denisa Bláhová

Lucie je hvězda, extrémně pracovitá žena, krásná, předávající, svítící do vesmíru!!! Inspirující, autentická. Vždy hledící vpřed, nelítá v oblacích, je krásně přítomna na Zemi a ve svém životě. Nabízí, netlačí. Umí být ostrá jako břitva i laskavá jako pírko.