Menu

Pronájem prázdninového domu ve Španělsku

Přejete si strávit dovolenou ve Španělském přímořském letovisku Mojacar playa v krásné vile s bazénem a střešní terasou, 300 m od pláže? Více o oblasti a jak se tam dostanete najdete ZDE.

Pak se podívejte na naši nabídku. Tento dům jsme pořídili pro naši rodinu, která za námi do Španělska často jezdí. V obdobích, kdy tady nebudou probíhat Access kurzy nebo zde nebudou naši příbuzní, je vila otevřena i vám.

Níže se podívejte na kalendář volných termínů

Jak to u nás vypadá a co vás tady čeká?

Dům náleží do uzavřeného komplexu řadových domů, kde ve vnitřním uzavřeném prostoru je venkovní bazén, který využívají pouze majitelé domů v komplexu. Oblast je velmi klidná, proto i my nechceme rušit místní žádnými párty skupinami. Většina obyvatel komplexu využívají domy mimo sezónu, na léto odjíždí domů. Ti, kteří zde bydlí permanentně jsou spíše důchodového věku.

 

V přízemí domu je plně vybavená kuchyň, sporák, trouba, mikrovlnka, gril, varná konvice, veškeré nádobí, takže si můžete užít nejen snídaně, ale připravit si i ryby a jiné pochutiny. Kuchyně je spojená s malou jídelnou, na který navazuje obývací pokoj se sedací soupravou a jednolůžkem. Z přízemí vycházíte ven na terasu a brankou se dostáváte na uzavřenou zahradu s bazénem. 

 

 

V přízemí je ještě toaleta a pak již pokračujete točitým schodištěm do prvního patra, kde je koupelna se sprchovým koutem a dvě ložnice, obě mají východ na terasu. Můžete si tak užít slunce nebo stínu na terase, kteroukoli denní hodinu, východ na jedné terase, západ na druhé. Obě ložnice mají vestavěné skříně a dvoulůžko, jedno 150 cm, druhé 135 cm. 

 

 

Z větší ložnice se točitými schody dostanete na střešní terasu, která je v celé délce domu. Odsud je krásný výhled na moře i na hory na druhé straně. Večery jsou zde nezapomenutelné. 

 

 

Ceny v EUR celý dům za 1 den/noc - minimální počet nocí 5

  pronájem Kč pronájem Eur závěrečný úklid
1.11. - 31.3. 1.800,- Kč 80,- eur 1.000,-
1.4. - 14.6. / 16.9. - 30.10. 2.300,- Kč 100,- eur 1.000,-
15.6. - 15.9. 2.500,- Kč 110,- eur 1.000,-

Dlouhodobé pronájmy mimo sezónu, možná dohoda.

 

Volné termíny najdete v kalendáři níže. 

Pokud se chystáte na některý Access kurz ve Španělsku, termín pro vás jsem v kalendáři již blokovala pro tuto akci, ozvěte se mi a domluvíme se.

 

Přejete si více informací? Rádi byste si užili dovolenou v našem domě? Ozvěte se nám.

Více o Mojacar oblasti, jak se tam dostat, co je v okolí najdete ZDE

Lucie Vít Hašková - tel. +420 773 947 100, email: spolu@luciehaskova.cz

 

Pronájem zajišťuje firma Confetti s.r.o., Liberec