Menu

Access Energetický Facelift

Access Energetický Facelift je úžasný proces, kterým odstraníte známky stárnutí v obličeji, rozjasníte pleť a vytvoříte podobné účinky i po celém těle.

Je to jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožňuje vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. 

Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle.

Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu.

Při více opakování je účinek trvalý. Kolik pevných úhlů pohledů máme o svém těle? Co když stárnutí těla je jen úhel pohledu, který může být změněn? Access Energetický Facelift si zamilujete!

 

Pro koho je vhodný?

Tento proces je pro kohokoli, kdo má zájem vypadat a cítit se mladší a mít více energie. Access Facelift může také přispět k celkovému uzdravení, pohodě a uvolnění v těle.

Každé sezení, ktreré trvá 60 - 90 minut, dává tělu šanci se pohnout a transformovat mnoho omezujících energií a hodnocení, které se promítají na obličeji, hrudníku a těle - vymazání buněčné paměti.

 

Jemný uklidňující dotek působící na vaši tvář a krk, pracuje s buňkami vašeho těla, obnovuje, oživuje a omlazuje.

Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Access Energetic Facelift prokazatelně zlepšuje:

  • Světlo a prosvětlenost obličeje
  • Elasticitu pevnost a hebkost kůže
  • Jiskru v oku
  • Kvalitu vlasů
  • Akné, vyrážky, pigmentace
  • Zvednutí prsou a pozadí
  • Energii a osvěžení těla
  • Uvolnění napětí v těle

 

Výhody však nejsou jen hluboko na kůži. Energetický Facelift také na podprahových příčinách hodnocení a stárnutí, pomáhá vám vypadat odlišně, jednat jinak, cítit se jinak a vytvářet větší lehkost, radost pro vaše tělo a váš život.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

 

Kolik sezení je potřeba?

Neexistuje žádný doporučený počet sezení aplikace Energetického Faceliftu za účelem dosažení výsledků a využití všech výhod tohoto procesu. Někdo je schopen vidět změny již po jednom sezení. Je to stejné, jako když chodíte do posilovny, výsledky se dostavují časem, dle počtu vašich návštěv. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé.

 

Tuto jednoduchou techniku ​​se můžete naučit i vy. Není zapotřebí žádných předešlých zkušeností s Access nástroji nebo energiemi. Access Energetický Facelift může být skvělým doplňkem každého podnikání, kde pracujete s klienty a jejich těly - krása, wellness, masáže a další.