Menu

Foundation Španělsko

Nikdy jsem netoužila po domě a nyní v jednom nádherném, velkém s úžasným výhledem bydlím. Ještě před dvěma lety by mě nenapadlo, že budu mít dům u moře a teď je to realitou. Netoužila jsem dělat Access kurzy v zahraničí a nyní pro vás mám hned dva. Vše v našem druhém domově ve Španělsku, Almérii, Mojacár - 200m od pláže.

Jak tohle může být ještě lepší?

Access FOUNDATION živě nebo online - 10. - 15.září 2022 / 6 dní, každý den 4 hodiny vždy od 10h do 14h. Ráno a večer si budeme užívat sluníčka, moře, cestování. Více o kurzech Foundation najdete ZDE

Další nabídka ze Španělska nebo online hned poté je ...

Podnikání jinak živě nebo online - 18. - 22.září 2022 / 5 dní, každý den od 17:30 - 21:00. 

 

 

FOUNDATION - 10. - 15.9.2022

Cena kurzu: 29.000,- / pro Slováky 1.100,- EUR, opakovaný kurz do 12 měsíců je za 50% ceny

Čtyřdenní kurz Foundation změní váš úhel pohledu na váš život, tuto realitu, prostor ze kterého tvoříte, uvolní omezení, která máte a mnohdy si jich ani nejste vědomí a umožní vám jasněji vidět, jaké volby udělat, abyste mohli žít život, který toužíte žít a mnohem lepší než si vůbec dokážete představit. 

Přejete si vědět více? Podívejte se SEM a nebo se nám ozvěte, rády vám odpovíme na cokoli, co vás zajímá.

Jak se do Španělska dostanete?

Zatím letí dvě skupiny. Odlet 9.9. z Pardubic do Alicante /Ryanair 10:00/ nebo z Prahy do Malagy /Smartwings 17:20/. Pak autem společně. Návrat záleží na vás, někdo letí 17.9. z Malagy, někdo 19.9. z Alicante, někdo možná zůstane ještě déle. Ceny letenek se mění, koukněte nebo se nám ozvěte.

Kde bude probíhat?

Kousek od moře, v přímořské rekreační oblasti Mojacár Playa, která je známá nejen krásným mořem, úžasným výhledem na moře, ale i téměř 7km dlouhou kolonádou podél moře s mnoha bary, posezeními a večerní atmosférou.

 

 

 

 

Kde budete bydlet?

Máme pro vás pronajatou vilu o čtyřech pokojích, třech koupelnách, kuchyní a obývacím pokojem, velkým bazénem.

Je téměř u moře, 100m a jste na pláži. Můžete bydlet po dvou, pokud se přihlásíte včas, můžete si zamluvit i jednolůžko. Ubytování je zajištěno od 9.9. do 17.9. Poté budeme řešit dle potřeby. Cena za dvoulůžkový pokoj /pro 2/ za 8 dní pobytu je 11.000,-, budete-li bydlet po dvou, ubytování vychází na 5.500,- 

Na toto se můžete těšit. 

Co vše lze v okolí vidět?

Mojacár Playa je místo přímo u moře, z jedné strany voda, z druhé hory. V září již poklidné s dlouhou kolonádou plnou různých barů, restaurací, ceny velmi přívětivé. Samotné městečko Mojacár je starodávné místo na vrcholku skály s mnoha uličkami, zákoutími, výhledy, ideální k večerní procházce. V okolí se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ve Španělsku, Playa de los muertos carboneras a mnoho dalších krásných zákoutí.

V dojezdové vzdálenosti autem pak další místa Almérie, Granada, Cartagena a další.

 

Ceny jsou v této oblasti velmi přívětivé na to, že jste u moře a v sezóně. Určitě si to společně užijeme jak venku, tak i na tersách těchto krásných domů, které jsou v jedné lokalitě, opravdu kousek od sebe. 

 

Podnikání jinak - 3 denní kurz, rozdělený do 5ti dní 26. - 28.8.2022

Cena kurzu: 35.000,- / pro Slováky 1.400,- EUR

Tomuto kurzu se úplně nabízí mít ho v jinak než jakékoli další kurzy. Tento kurz budu dělat v ČR pouze online, pokud si sle chcete užít dovolenou a zároveň kurz, můžete se mnou být i naživo ve Španělsku. Místo konání opět náš letní dům, ubytování dle počtu účastníků zajistíme. Více o tomto kurzu je v přípravě. NOVINKA z mé dílny s nástroji JOB / Radost z podnikání.

 

 

Máte nějaké dotazy? Napište mi na email: spolu@luciehaskova.cz, zavolejte mně: 773 947 100 nebo Katce Grunové, která pro mě tento kurz ve Španělksu hostuje. Její telefon je: 775 211 776