Menu

Konzultace

Máte zájem si některou z nabízených metod Access Consciousness vyzkoušet na vlastní kůži nebo některou oblastí svého života dynamicky pohnout, pak vás zvu na soukromé sezení, které může probíhat buď online nebo osobně v Liberci.

Případně je možné si objednat sezení v místech, kde pořádám své kurzy, podívejte se do nabídky.

Konzultace osobně

  • Osobní konzultace 
  • Access Bars
  • Access Facelift
  • Access tělesné procesy
  • SOP
  • Abuse hold

 

Konzultace online

  • Osobní konzultace 

 

Metoda Access Consciousness je celostní, obsahuje mnoho prostředků, kterými lze pohnout bloky, úhly pohledů a situacemi, které jste ve svých životech vytvořili, mnohdy nevědomě a nadále z nich tvoříte podobné.

Často mě klienti kontaktují a společně na základě jejich popisu situace vybereme nejvhodnější metodu se kterou začneme. Mnohdy při samotném sezení plynule přejdeme z jedné do druhé, té která v tento okamžik klientovi umožní největší změnu.

Máte-li zájem o změnu ve svém životě a nevíte, která metoda bude to nejlepší, ozvěte se mi a podíváme se na to společně. Nabídka sezení je následující:

 

Osobní konzultace - 30 minut

Přejete se podívat na jakékoli téma vašeho života, uvolnit bloky, napětí, získat nová uvědomění i návody, co je zapotřebí k tomu, aby jste s konkrétní situací pohnuli?

Při konzultacích používám otázky, čisticí prohlášení a další nástroje Access Consciousness. Osobně i online.

Cena: 2.000,- Kč

 

Access Bars sezení 

V rámci sezení Access Bars se společně můžeme a nemusíme podívat na oblasti života, které byste rádi změnili, poté si lehnete do lehátka a necháte už vše na mě a na vašem těle, které při spouštění Bars uvolní vše potřebné.

K docílení znatelného efektu doporučuji 3 sezení, případně absolvovat kurz a mít tak přístup k Bars neustále.

Cena: 3.000,- Kč - 60 minut Bars + 30 minut konzultace na téma

         

 

Access Facelift sezení - 90 minut

Energie Access Faceliftu je velmi pečující a vyživující. Pokud si chcete dopřát skutečný relax, rozpustit se pod mými rukami a přitom uvolnit soudy sebe uzamčené v buňkách těla, dopřejte si toto sezení.

K docílení znatelného efektu doporučuji 5-10 sezení, případně absolvovat kurz a mít tak přístup k energii Access Facelift.

Cena: 3.000,- Kč

 

Access tělesné procesy - 90 minut

Existuje mnoho desítek tělesných procesů, můžete si vybrat některý konkrétní nebo důvěřovat energii, svému tělu a mně, vybereme proces, který v ten konkrétní okamžik bude pro vás největším přínosem.

Cena: 3.000,- Kč

 

SOP - 45 minut

Symfonie možností. Energetické uvolnění bloků ve vašem těle s prostoru naprostého dovolení. Otevření vašeho bytí i těla novým možnostem, které zde dosud pro vás nebyly.

Cena: 3.000,- Kč

 

Abuse Hold - 60 minut

Objetí, při kterém spustíme energii přispívající uvolnění všech forem zneužití, sexuální, fyzické, mentální, emocionální, zneužívání sebe i druhých soudy ... více najdete ZDE

Cena: 3.000,- Kč