Menu

Nabídka Access kurzů a sezení

Od roku 2017 jsem facilitátorkou kurzů Access Consciousness, metody, která mi nejen změnila život, ale otevřela mnoho dalších možností, pohledů na svět a přinesla do života neuvěřitelnou snadnost. Je to má radost předávat tyto nástroje dál již více než 5 let, každodenně, možná proto jsem facilitátorkou, která má za ČR nejvyšší licence a oprávněna facilitovat vyšší, speciální kurzy.

Access Consciousness vám nabízí nástroje a prostředky, abyste vytvořili vše, co si přejete, lépe, než si vůbec dokážete představit, jiným a snadnějším způsobem. Změnit věci ve vašem životě, které jste dosud nedokázali změnit. 

Má nabídka kurzů a sezení je široká. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte a ozvěte se mi. 

Reference

Andrea Veselá

Můj život s Accessem je daleko jednodušší, lépe plyne. Zdánlivě se nezměnilo nic a přitom se změnilo úplně všechno. Pro mě asi nejdůležitější je, že dnes už nemám potřebu se lidem zalíbit nebo zavděčit. Dřív jsem dělávala věci proto, aby mě ostatní měli rádi. Nyní už vím, že musím mít ráda hlavně sama sebe a že mi v životě zůstanou ti, kteří mě mají rádi a ti, co ne, ti prostě mizí. Zajímavé je, že mi ani nechybí.

Jitka Koželuhová

Můj život s Access nástroji se změnil k lepšímu. Dnes již dokážu být sama sebou a z toho se opravdu raduji. Nežiji z musíš a nesmíš, ale z možností volby. Je to krásné si uvědomit, že máte volbu a že nikdo neví lépe než vy, co je pro vás dobré. Není to o tom, že na druhé neberete ohledy, ale důležité je, že nejdete proti sobě. Tohle je na tom úžasné.

Dáša

Za rok s Access Bars se můj život neuvěřitelně změnil a stále se mění a já už dnes vidím, že se mění i lidem kolem mne a uznávám, že já jsem přínosem pro lidi kolem sebe a už jen to uznání je pro mě kvantovým skokem. Najednou to bylo jako bych byla doma, někde kde je mi dobře, cítím se tam naprosto v pohodě, bezpečně a opravdu si tam přeji být. Ta energie, kterou jsem vnímala byla ta, kterou jsem hledala a najednou mne to táhlo a já si za tou energií šla. Jsem šťastná a moc vděčná. Děkuji

Monika Pýchová

V září 2020 jsem se zúčastnila kurzu Foundation v Liberci. Neměla jsem žádná očekávání, těšila jsem se na 4 dny v energii Access. Ke skvělé atmosféře dnů nepochybně přispěl i temperament a dar slova, které má lektorka Lucka Hašková. Kurz je plný úžasných informací a nástrojů, každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj a hledání souvislostí, ho vřele doporučuji. To nejdůležitější jsem si odvážela domů už první den. Vím, že vím. Jak tohle může být ještě lepší ? Děkuji

Jana Kábová

Ahoj Lucko, ahoj holky, chci se s vámi podělit, moje nová realita, kterou si po Foundationu užívám je boží. Mám lehkost tam, kde mne to dříve stálo spoustu úsilí a energie. Protahování energie a bariery dolů, to mi také funguje a pomáhá. Můj partner mne podporuje v nové tvorbě. Těším se na každý den, co dalšího je pro mne možné. Děkuji vám za to všechno, vděčnost, vděčnost.