Menu

Access Foundation

Čtyřdenní kurz plný Access nástrojů, který změní váš život, pokud si to vyberete. Váš úhel pohledu tvoří vaši realitu, nejste-li plně spokojeni s tím, co žijete nyní, je třeba nejen žádat o více, ale také být ochotni více přijímat. Pevné úhly pohledů jsou to jediné, co vám stojí v cestě.

 

Poslechněte si krátké video spoluzakladatelů Access Consciousness o kurzu Foundation, pusťte si české titulky.

Přáli byste si mít po ruce vždy hned několik nástrojů, pomocí kterých můžete zvládnout jakoukoli životní situaci a NAVÍC tvořit si život tak, aby vás bavil, těšil, užili jste si ho více než si vůbec nyní dokážete představit? 

Každý z vás máte v sobě schopnost tvořit mnohonásobně úžasnější život. 

 

Také jste vždy věděli, že něco více je tady možné? Jen jste na to nedokázali dosáhnout? Možná jsme se jen příliš nechali ovlivnit okolním světem, co je správné, špatné a přestali jsme tvořit to, co skutečně chceme a čeho jsme opravdu schopní. 

"Co kdyby svět mohl být místem, kde by lidé mohli být oceněni za dar, kterým jsou?"  GARY DOUGLAS

Co vám kurz přinese?

Tisíce lidí na celém světě vytvořili životy, po kterých touží, pomocí jednoduchých a pragmatických nástrojů Access Consciousness, které vám budou představeny na tomto kurzu. Kurzy Foundation jsou navrženy tak, aby vám umožnily změnit cokoli a vše, co byste chtěli ve svém životě změnit. 

Získáte celý soubor nástrojů, který vám přispěje k tomu rozpustit základy omezení, ze kterých tak často fungujete, a vybudovat základy nové, základy neomezených možností, abyste mohli začít tvořit život, který si opravdu přejete.

 

V rámci kurzu 

  • projdeme téměř 60 témat, pokrývajících téměř všechny oblasti vašich životů
  • každé Foundation téma obsahuje speciální clearingy, mnohé se pohne jen díky několikadennímu intenzivnímu čistění
  • seznámíte se s čtyřmi tělesnými procesy
  • zažijete ESC Dr.Daina Heera
  • uvolníte mnohá omezení, kterých jste si dosud nebyli třeba ani vědomí

 

Jsem vděčná za každý kurz, který facilituji. Vy účastníci do něj vnášíte svou jedinečnou energii a témata, proto je každý kurz Foundation jiný a neopakovatelný.

Vyberte si ten SVŮJ v termínech níže.

Co když je možné změnit cokoli? Co když víte něco, co nikdo jiný neví?

 

Cena čtyřdenního kurzu pro rok 2021

První absolvování kurzu - 29.000,- Kč.

Opakovaný kurz do 12 měsíců - 14.500,- Kč.

Děti do 15ti let zdarma.

Studenti do 18ti let poloviční kurzovné.

 

Co když teď je čas projevit a vybrat si vše, pro co jste sem přišli? Těším se na setkání s vámi

Lucie a skvělé Access nástroje

Příští termíny: 

Liberec  25 - 28. listopadu 2021 

V roce 2022 připravuji

27.1. - 30.1. Praha

31.3. - 3.4. Praha

 

 

 

Pár videí s českými titulky, navnímejte energii...

  

 

 

Reference

Monika Pýchová

V září 2020 jsem se zúčastnila kurzu Foundation v Liberci. Neměla jsem žádná očekávání, těšila jsem se na 4 dny v energii Access. Ke skvělé atmosféře dnů nepochybně přispěl i temperament a dar slova, které má lektorka Lucka Hašková. Kurz je plný úžasných informací a nástrojů, každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj a hledání souvislostí, ho vřele doporučuji. To nejdůležitější jsem si odvážela domů už první den. Vím, že vím. Jak tohle může být ještě lepší ? Děkuji

Alena Vinčálková

Kurz Foundation dokáže mocně nabourat systémy přesvědčení a udělat člověku řádnou čistku v těle i v hlavě. Je těžké vybrat něco, co mne oslovilo nejvíc.. Ale kdybych opravdu musela, tak snad informace, že je fajn být co nejméně definovatelnou osobou, protože každých 10 vteřin mohu být někým jiným…

Jana Kábová

Ahoj Lucko, ahoj holky, chci se s vámi podělit, moje nová realita, kterou si po Foundationu užívám je boží. Mám lehkost tam, kde mne to dříve stálo spoustu úsilí a energie. Protahování energie a bariery dolů, to mi také funguje a pomáhá. Můj partner mne podporuje v nové tvorbě. Těším se na každý den, co dalšího je pro mne možné. Děkuji vám za to všechno, vděčnost, vděčnost.

Kateřina Brzková

Co mi dalo liberecké Foundation? Dalo mi mou velikost, mou rovnováhu , jasnost. Realita , kde žiji mi teď připadá, že je divná a hned se mne snažila vrátit do toho, abych se zmenšila . Já si ale vybírám být ještě větší. Děkuji za krásné 4 dny dámy. A tu kabelku si samozřejmě brát nazpět nebudu. Hlavně nevím, co znamená slovo nazpět.