Menu

Access Foundation

Čtyřdenní kurz plný Access nástrojů, který změní váš život, pokud si to vyberete. Váš úhel pohledu tvoří vaši realitu, pokud nejste plně spokojeni s tím, co žijete nyní, je třeba nejen požadovat více, ale také být ochotni více přijímat. Pevné úhly pohledů jsou to jediné, co vám stojí v cestě.

 

Poslechněte si krátké video spoluzakladatelů Access Consciousness o kurzu Foundation, pusťte si české titulky.

Přáli byste si mít po ruce vždy hned několik nástrojů, pomocí kterých můžete zvládnout jakoukoli životní situaci a NAVÍC tvořit si život tak, aby vás bavil, těšil, užili jste si ho víc než si vůbec teď dokážete představit? 

Každý z vás máte v sobě schopnost tvořit mnohonásobně úžasnější život. 

 

Takové jste vždy věděli, že něco víc je tady možné? Jen jste na to nedokázali dosáhnout? Možná jsme se jen příliš nechali ovlivnit okolním světem, co je správné, špatné a přestali jsme tvořit to, co opravdu chceme a čeho jsme opravdu schopni. 

"Co kdyby svět mohl být místem, kde by lidé mohli být oceněni za dar, kterým jsou?" GARY DOUGLAS

Co vám kurz přinese?

Tisíce lidí na celém světě vytvořily životy, po kterých touží, pomocí jednoduchých a pragmatických nástrojů Access Consciousness, které vám budou představeny na tomto kurzu. Kurzy Foundation jsou navrženy tak, aby vám umožnily změnit cokoli a vše, co byste chtěli ve svém životě změnit. 

Získáte celý soubor nástrojů, který vám přispěje k tomu rozpustit základy omezení, ze kterých tak často fungujete, a vybudovat základy nové, základy neomezených možností, abyste mohli začít tvořit život, který si opravdu přejete.

 

V rámci kurzu 

  • projdeme téměř 60 témat, pokrývajících téměř všechny oblasti vašich životů
  • každé Foundation téma obsahuje speciální clearingy, mnohé se pohne jen díky několikadennímu intenzivnímu čištění
  • seznámíte se s třemi nejnovějšími tělesnými procesy
  • zažijete ESC Dr.Daina Heera
  • uvolníte mnohá omezení, kterých jste si dosud nebyli třeba ani vědomi

 

Jsem vděčná za každý kurz, který facilituji. Vy účastníci do něj vnášíte svoji jedinečnou energii a témata, proto je každý kurz Foundation jiný a neopakovatelný.

Vyberte si ten SVŮJ v termínech níže.

Co když lze změnit cokoliv? Co když víte něco, co nikdo jiný neví?

 

Cena čtyřdenního kurzu

První absolvování kurzu - 47.000,- Kč.

Opakovaný kurz do 12 měsíců - 23.500,- Kč.

Děti do 15ti let zdarma.

Studenti do 18ti let poloviční kurzovné.

 

Termíny roku 2023

Z Prahy a Liberce vás svezeme. Na místě budete mít všechno, co potřebujete. Ubytování, jídlo, pití...

 

14.10. - 17.10. 2023 Brno

25.01. - 28.01. 2024 Rožnov pod Radhoštěm

30.04. - 11.05. 2024 Mojacár Španělsko / 10 dní dovolené

 

 

Navnímejte energii míst, která pro vás a vaše těla chystáme.

BRNO - Jonabo Jóga Studio - ŘÍJEN

Tady na vás čeká krásné studio uprostřed Brna s možností parkování, obklopené zelení a harmonizované jóga energií.

V červnu a říjnu jsme zde zažili krásné tři dny tělesných procesů, moc ráda se sem vracím. Kurz Foundation změnil můj život a každý další, i ten, co facilituji ho neustále mění směrem k větší lehkosti.   

Těším se na vás... 

 

 

V Brně budeme ubytováni v hotelu kousek vedle, pěšky 10 minut -  http://www.hotelomega.eu/

Přejete si s někým domluvit na spolu ubytování? Registrujte se na kurz ať o tobě víme as někým tě propojíme.

 

MOJACÁR Španělsko

Místo, kde bude probíhat kurz je náš dům cca 350m od moře, kapacita tohoto kurzu je maximálně 10 lidí a kurz bude rozložen do 5ti dní po 4,5 hodině. 

Odpoledne pak můžete využít k relaxaci u bazénu, na pláži, večery společně strávíme na kolonádě, v baru s hudbou nebo 

Takto to u nás vypadá

 

Ubytování možné v místě, v druhém domě, cena cca 700,- na noc na osobu, letenky a vše kolem domlouváme společně, více informací najdete ZDE

 

Rožnov pod Radhoštěm - LEDEN 2024

Leden, na horách, v úžasném otevřeném prostoru uprostřed s krbem nenechá jen tak někoho chladným. 

V červnu a říjnu jsme zde zažili krásné tři dny tělesných procesů, moc ráda se sem vracím. Kurz Foundation změnil můj život a každý další, i ten, co facilituji ho neustále mění směrem k větší lehkosti.   

Těším se na vás... 

 


V Rožnově máme pro vás ubytování ve vilce, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, společná kuchyňka a obývací pokoj, pěšky 5 minut.

Přejete si s někým domluvit na spolu ubytování? Registrujte se na kurz ať o tobě víme as někým tě propojíme.

 

MALEDIVY se posouvají na listopad 2024

Nádherný ostrov Thoddo, cca dvě hodiny lodí od letiště v Malé, blankytně modré pláže, jeden z nejzelenějších ostrovů na Maledivách nám poskytne svůj stín stromů pro lednové Foundation

Představte si ležíte pod stromem, posloucháte šum vln, oči zabořené do nádherné modré a přímo tady přijímáte facilitaci Foundation kurzu.

Tohle prostě nemá chybu. Ubytování v místě, v uzavřeném komplexu jen pro nás - maximálně 10 účastníků.

 

 

Přejete si navnímat více? Pusťte si videa níže.

 

 

Pár videí s českými titulky, navnímejte energii...

  

 

 

Reference

Monika Pýchová

V září 2020 jsem se zúčastnila kurzu Foundation v Liberci. Neměla jsem žádná očekávání, těšila jsem se na 4 dny v energii Access. Ke skvělé atmosféře dnů nepochybně přispěl i temperament a dar slova, které má lektorka Lucka Hašková. Kurz je plný úžasných informací a nástrojů, každému, kdo se zajímá o osobní rozvoj a hledání souvislostí, ho vřele doporučuji. To nejdůležitější jsem si odvážela domů už první den. Vím, že vím. Jak tohle může být ještě lepší ? Děkuji

Alena Vinčálková

Kurz Foundation dokáže mocně nabourat systémy přesvědčení a udělat člověku řádnou čistku v těle i v hlavě. Je těžké vybrat něco, co mne oslovilo nejvíc.. Ale kdybych opravdu musela, tak snad informace, že je fajn být co nejméně definovatelnou osobou, protože každých 10 vteřin mohu být někým jiným…

Jana Kábová

Ahoj Lucko, ahoj holky, chci se s vámi podělit, moje nová realita, kterou si po Foundationu užívám je boží. Mám lehkost tam, kde mne to dříve stálo spoustu úsilí a energie. Protahování energie a bariery dolů, to mi také funguje a pomáhá. Můj partner mne podporuje v nové tvorbě. Těším se na každý den, co dalšího je pro mne možné. Děkuji vám za to všechno, vděčnost, vděčnost.

Kateřina Brzková

Co mi dalo liberecké Foundation? Dalo mi mou velikost, mou rovnováhu , jasnost. Realita , kde žiji mi teď připadá, že je divná a hned se mne snažila vrátit do toho, abych se zmenšila . Já si ale vybírám být ještě větší. Děkuji za krásné 4 dny dámy. A tu kabelku si samozřejmě brát nazpět nebudu. Hlavně nevím, co znamená slovo nazpět.