Menu

Abuse hold - objetí uvolňující ze zneužívání

Každý den zneužíváme sami sebe, druhé a zároveň dovolujeme druhým nás zneužívat.

Zneužívání je forma týrání, které není jen fyzickým nebo sexuálním násilím. Je to také zneužívání návykových látek, sebezneužívání je možná nejpravděpodobnějším druhem zneužívání, o kterém si myslíme.

Ale jakýkoli nedostatek laskavosti, jakékoli způsoby, kterými nás ostatní lidé ponížili, škatulkovali, kde s námi mluvili nevlídně, partneři, kteří se nás dotkli, aniž by se na nás naladili, instituce nebo učitelé, kteří nás požádali, abychom je slepě následovali nebo nás zastrašovaly. Mnozí z nás jsme se naučili zneužívat sebe sama tím, že ignorujeme své instinkty, znehodnocujeme se nebo se odstřihneme od sebe a ostatních.

Co je Abuse Hold? 

Tento neuvěřitelný tělesný proces pomáhá uvolnit z buněčné struktury těla všechny vzpomínky, vzorce a programy zneužívání, které má uložené a uzamčené.

Je navržen tak, aby vám vrátil svou sílu ve svém vlastním životě a vyvedl vás z bezmoci a oběti. Pomáhá nejen při osvobození od sexuálního, fyzického, mentálního, emocionálního a duchovního zneužívání od ostatních, zneužívání návykových látek, ale také tam, kde zneužíváte sami sebe. Vzorce zneužívání ovlivňují všechny oblasti vašeho života, vztahy, práci, tělo, peníze a další.

 

Co je Abuse Hold sezení se skládá ze dvou kroků

1. Před přijetím Abuse Hold své tělo, aby vyčistilo vědomé prvky od omezení, soudů a pevné úhly pohledu, které vás uvíznou. Toho se docílí poslechem CD Original Abuse od Garyho Douglase, které je k dispozici od Access Consciousness. 

Tento záznam kurzu začne odemykat ta šílená místa ve vás, kde jste byli zneužiti. Co je potřeba k tomu, abyste byli svobodní, radostní a expanzivní vůči sobě a svému tělu?

Pokud jste utrpěli zneužívání jakéhokoli druhu a nezdá se, že by vás nebo vaše tělo zcela uzdravilo nebo překonalo problémy s chováním, pak je tento 2,5hodinový záznam pro vás! Jednoduše si to pusťte na pozadí nebo na smyčce, zatímco spíte, a sledujte, jak změna začíná. 

Je třeba si ho pustit 20x - 30x a doporučuji alespoň párkrát i tak, abyste slyšeli energii slov, může se stát, že na to nějakým způsobem zareagujete, budete se cítit naštvaní, smutní nebo zmatení, můžete se přistihnout, že se „vymezujete“ a nejste přítomni. To je normální, takže pokračujte. V případě potřeby mi můžete kdykoli zavolat, ale v podstatě jen víte, že to vše je součástí procesu.

Tato originální nahrávka vyvinutá Gary Douglasem má hluboký hojivý a očistný účinek na lidi, včetně dětí, dospělých a dokonce i zvířat! Audio je doporučováno zejména, pokud chcete uvolnit místa, kde bylo zneužití uzamčeno do vašeho těla. 

Poznámka: audio záznam byl pořízen během živého kurzu a v pozadí je šum. Nenechte se tím znepokojovat! I když neslyšíte jasně slova, energie tohoto kurzu je silná. Nahrávka je v angličtině a nemusíte jí rozumět.

Cena: 35 USD, koupit ji můžete ZDE

 

2. Poté co si poslechnete 30x MP3 The Original Clearing the Issues Of Abuse můžete podstoupit Abuse Hold sezení, které uvolní v těle uzamčená místa zneužívání. 

Abuse Hold sezení poskytují klidný a jemný prostor, který pomáhá uvolnit zneužívání všeho druhu. Sezení probíhá v leže a jste při něm zcela oblečeni. 

Vaše tělo je v podstatě drženo velmi láskyplným a pečujícím způsobem, jako byste drželi plačící dítě s úplnou přítomností a přijetím. Vaše tělo může, ale také nemusí reagovat mnoha způsoby, fyzicky se hýbat, škubat, mít různé tělesné vjemy, vydávat zvláštní zvuky, když se uvolní trauma, a nakonec se dostat na místo klidu, míru a odevzdání.

 

Jste připraveni zanechat za sebou energii zneužívání se všemi omezujícími dopady na váš život a vybrat si něco jiného, ​​něco mnohem laskavějšího, láskyplnějšího a více si vážícího sebe sama?

Za svůj život (i za mnoho minulých) jsme zneužívali sami sebe, druhé, sami byli zneužívání tak dynamicky, že jedno sezení nemusí pokrýt všechna zneužívání a je doporučováno mít těchto sezení více. Ideálně 3x - 5x, doplněné poslechem nahrávek Garyho Douglase.

 

Cena jednoho sezení:

MP3 The Original Clearing the Issues Of Abuse - 35 USD

1x Abuse Hold sezení - 3.000,- Kč

 

 

Balíček více sezení:

MP3 The Original Clearing the Issues Of Abuse - 35 USD

3x Abuse Hold sezení -  7.000,- Kč

5x Abuse Hold sezení - 10.000,- Kč

 

Objednejte si svá sezení v Liberci přes rezervační formulář ZDE

Pokud si přejete sezení v Praze, Brně, Ostravě či jiných městech, podívejte se na mé vypsané termíny v registracích ZDE