Menu

Access Bars

Co to je ACCESS BARS? Velmi jednoduchá a přitom účinná metoda, která mění životy tisícům lidí, kteří ji ovládají.

Vznikla v roce 1990 v USA, je součástí nástrojů a procesů ACCESS CONSCIOUSNESS a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě  změnit mnohé oblasti jejich životů. Metoda se stále vyvíjí, její zakladatelé Gary Douglas a Dr. Dain Heer pořádají kurzy po celém světě, aktualizují její prostředky dle současné energie a vědomí ve světě.

Váš úhel pohledu tvoří vaši realitu, vaše realita netvoří váš úhel pohledu.

Celý život je mnohem jednodušší než se nám zdá, každým okamžikem si volíme svou budoucnost, většinou právě na základě toho, jak vidíme tuto realitu, co si o ní myslíme, jaké úhly pohledů máme, co je pro nás možné a co není. Pokud chcete cokoli změnit, je třeba změnit úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co vás drží v zajetí stále stejných vzorců chování, které jsou většinou převzaté, takže ani nejsou vaše.  Jak na to? Slyšeli jste už o Access Bars?

Co to je Access Bars? 

Bars je 32 bodů na hlavě, kterých se během sezení lehce dotýkáme v různých kombinacích, které rozproudí jejich energii.

Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, kreativita, radost, mír a klid, naděje a sny a další.

Lehnete si na lehátko, zakryjete se teplou dekou, zavřete si oči, uklidníte mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace.

 

Mozkové vlny se zpomalí, tělo během sezení uvolňuje emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí, uvolňují se myšlenky s negativním nábojem. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které už nepotřebujete. 

 

Účinky ACCESS BARS

  • Odstranění bolestí různých částí těla
  • Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Pomoc při obtížných životních situacích
  • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy
  • Snížení hyperaktivity u dětí
  • Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni
  • Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou

 

Kdybyste byl dnešek prvním dnem vašeho života, co byste si vybrali žít?

Nyní je čas dovolit si přijímat, odstranit limity a otevřít se všem možnostem, které si dokážeme ve svém životě představit. S Bars je každý z vás schopen se zbavit problémů, stresů a začít se víc bavit, více se smát a užívat si život naplno. Nejlepší a nejjednodušší způsob, jak tohle zjistit, je zažít sezení Bars osobně.

Zajímá vás, kde se tuto úžasnou a jednoduchou metodu můžete naučit?

Kurzy Access Bars probíhají v různých větších i menších městech po celé České republice.

Kurz je jednodenní v rozsahu 6 - 8 hodin. Během tohoto kurzu získáte spoustu dalších unikátních nástrojů, díky kterým může zažívat lehkost v situacích, ve kterých jste doteď vnímali jen tíhu.    

Kurz je zaměřen tak, byste se tuhle jednoduchou a velmi efektivní metodu osvojili, hned po kurzu ji mohli začít používat v každodenním životě.

 

Umožněte s Access Bars lidem kolem vás žít novou, lepší realitu. Pokud již máte vlastní praxi a poskytujete klientům služby osobního rozvoje, tato metoda určitě zajímavým způsobem obohatí vámi nabízené služby.

 

Co kdyby zítřek mohl být začátek něčeho jiného?

Co kdyby se již zítra cítil někdo z vašich blízkých lépe?

Co kdyby již zítra byl život dalšího člověka mnohem příjemnější? 

Otázka mění energii jakékoli situace, otevírá dveře jiným možnostem.  

 

Přejete si s větší radostí a lehkostí užívat vše, co vám život přinese, a jednoduchým způsobem měnit každodenní realitu žití? Pak jste na správné adrese.

Reference

Jitka Koželuhová

Můj život s Access nástroji se změnil k lepšímu. Dnes již dokážu být sama sebou a z toho se opravdu raduji. Nežiji z musíš a nesmíš, ale z možností volby. Je to krásné si uvědomit, že máte volbu a že nikdo neví lépe než vy, co je pro vás dobré. Není to o tom, že na druhé neberete ohledy, ale důležité je, že nejdete proti sobě. Tohle je na tom úžasné.

Dáša

Za rok s Access Bars se můj život neuvěřitelně změnil a stále se mění a já už dnes vidím, že se mění i lidem kolem mne a uznávám, že já jsem přínosem pro lidi kolem sebe a už jen to uznání je pro mě kvantovým skokem. Najednou to bylo jako bych byla doma, někde kde je mi dobře, cítím se tam naprosto v pohodě, bezpečně a opravdu si tam přeji být. Ta energie, kterou jsem vnímala byla ta, kterou jsem hledala a najednou mne to táhlo a já si za tou energií šla. Jsem šťastná a moc vděčná. Děkuji

Ilona

Co mi přinesl Access Consciousness? Radost, nové možnosti v životě, lehkost, sounáležitost, vděčnost a pocit, že je to báječná hra. A já se tak ráda bavím životem a žitím.

Andrea Veselá

Můj život s Accessem je daleko jednodušší, lépe plyne. Zdánlivě se nezměnilo nic a přitom se změnilo úplně všechno. Pro mě asi nejdůležitější je, že dnes už nemám potřebu se lidem zalíbit nebo zavděčit. Dřív jsem dělávala věci proto, aby mě ostatní měli rádi. Nyní už vím, že musím mít ráda hlavně sama sebe a že mi v životě zůstanou ti, kteří mě mají rádi a ti, co ne, ti prostě mizí. Zajímavé je, že mi ani nechybí.