Menu

Magnetická přitažlivost

Tento tělesný proces Access Consciousness odemkne programování v těle, které nás nutí být přitahováni lidmi, kteří vypadají dobře, ale ve skutečnosti nejsou přínosem pro nás, ani naše tělo.

To v nás zároveň eliminuje schopnost vidět budoucnost, protože jsme v sobě uzamkli schopnost přijímat - přijímat nejenom ve vztazích, ale i v ostatních oblastech našeho života (např. finance). 

Už vás nebaví zažívat to znovu? Přijďte si zažít energii tohoto procesu.

 

Pro lidi, kteří obdrží tento proces je více dostupné vnímání jejich budoucnosti a voleb ve všech oblastech života. Jinými slovy, dokážete se lépe rozhodovat, co je pro vás to správné do budoucna.

 

Chcete se objednat na sezení?

Cena ošetření procesem Magnetická přitažlivost je 1500,- Kč, sezení trvá 60-90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete. Cena kurzu je 1.300,-

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.