Menu

JOB / Joy Of Business / Radost z podnikání

Vždy mě bavilo tvořit, vždy jsem věděla, že je možné mnohem víc. 

Než jsem potkala Access tak jsem se vždy podceňovala a brzdila. S tím je teď konec. Díky této modalitě jsem změnila snad všechny oblasti svého života a nepřestávám děkovat sobě za své volby do toho jít a Simone Milasas a jejímu týmu za její neuvěřitelnou energii se kterou dostala tyto poklady na tento svět a každý, kdo chce změnu je může použít a změnit jakoukoli oblast svého života.

 

 

Nikdy jsem nechtěla podnikat, vždy jsem byla dobrý zaměstnanec. Každá moje práce mě bavila. Dodnes si pamatuji, jak mého bývalého muže rozčilovalo, když jsem ráno vstávala a těšila se, co mi další den přinese, co vytvořím, zatímco on nechtěl vystrčit hlavu z pod polštáře.

Vždy jsem měla pocit, že ty firmy, kde pracuji jsou víc moje než jejich majitelů. Deset let jsem řídila firmu o 25 zaměstnancích pro zahraničního majitele. On mi říkával: "Lucie, já vás vážím". Byl cizinec a myslel tím, že si váží mé práce. Dnes vím, že on ve mě viděl, co já ještě nebyla ochotna na sobě uznat. 

Můj entusiasmus pro tvorbu zřejmě nadchnul i mého dalšího šéfa, tentokrát prestižní česká firma o desítkách tisíc zaměstnanců, exportující do celého světa a já dostala postupně na starosti všechny stěžejní produktové řady a tím i obrovské hřiště na hraní a tvoření. Vlastně jsem měla obrovské štěstí na šéfy, kteří mi dávali prostor a já mohla tvořit, jako svou vlastní firmu, i když nebyla. 

Rozhodnutí mít svůj vlastní byznys jsem udělala již dva roky před tím, než jsem potkala metodu Access Consciousness. Tenkrát mi můj nynější partner řekl: "Všimla sis, že se poslední dobou vůbec nesměješ?" Měl pravdu, byla jsem vyčerpaná prosazováním toho, co vím, že je možné a nikdo to neslyšel. Jak říkám ještě jsem neznala Access nástroje. Dnes by to bylo jiné.

 

KDYBYCH TENKRÁT ZNALA ACCESS, určitě bych ve svých profesích fungovala úplně jinak, nejspíš bych mnohé urychlila stejně jako volbu, že to, co ve skutečnosti funguje pro mě je být sama sobě šéfem. Tenkrát mě brzdily mé hloupé závěry a obavy, že neuspěji, že to nepůjde atd. S Accessem by to vše šlo s mnohem větší lehkostí, radostí a slávou. TO ZNÁTE.

 

RADOST Z PODNIKÁNÍ 

Když nemilujete, co děláte, proč to tedy děláte? Vždycky máme volbu, dokud se sami nerozhodneme, že nemáme. Tato realita je více o tom, co není možné než o možnostech. Právě nástroje kurzů JOB / Radost z podnikání nám umožňují vidět co skutečně je, co je to, co víme, že je možné a hlavně, co je zapotřebí k tomu, abychom to zavedli do svých životů, byznysů, projektů, podnikání. 

 

Jaké kurzy si můžete dopřát v rámci JOB:

Pro žádné kurzy ze série Radost z podnikání nejsou žádné předpoklady. Může na ně přijít kdokoli, i když nikdy nebyl na žádném Access kurzu. Tyto kurzy jsou velmi praktické, se spoustou uvědomění, otázek, úkolů, které vám umožní si uvědomit z jakého prostoru tvoříte a ochutnat i jiný. 

Access podnikání a peníze 

Jinak: Získej přístup ke svému byznysu/životu/penězům.

Jeden z nejdynamičtějších kurzů, které jsem kdy facilitovala. Účastníkům mnohé dochází, mění své volby a tvoří jinak.

Jednodenní kurz / nebo 3 večery 

Cena: 11.990,- Kč / 500 EUR

Manuál v češtině - 53 stran

Termín bude někdy v dubnu 2024

 

 

BDD - Podnikání jinak

Obsáhlý kurz vás provede všemi oblastmi tvorby, ať už tvoříte svůj byznys, pracujete ve firmě nebo jen toužíte získat nástroje pro tvorbu svého vlastního života.

Simone Milasas je velmi praktická a tvůrčí. Tímto kurzem nám poskytla mnoho ze svého know-how, jak tvořit prosperující cokoliv s neuvěřitelnou radostí. 

Cena: 53.000,- / 2.200,- EUR Manuál v češtině - 136 stran

Živě i online Český ráj 1.-3. března 2024

 

 

Radostně z dluhů

Tento kurz/program není jen pro ty, kteří jsou v dluzích a přejí se z nich dostat, ale nástroje a uvědomění jsou i pro ty, kteří žádné dluhy nemají, ale ví, že je tady mnohem více a rádi by se tam dostali lehce a s radostí.

Tyto nástroje prostě fungují, když nevyzkoušíte, nepoznáte. Já o tom vím své. 

2,5denní kurz / 15 hodin / nebo xměsíční program

Cena: 36.000,- / 1.500,- EUR, Manuál - 86 stran

Kdy: ONLINE jaro 2024

 

Nabídka JOB kurzů je větší, sledujte tuto stránku a možná brzy objevíte nějaké další perly z JOB dílny.

Tyto tři kurzy jsou vlajkovou lodí JOB a je v nich obsaženo mnoho pokladů, které nikde jinde takto přehledně a prakticky nezískáte. Pokud chcete nasát energii i získat více informací, poslechněte si fb live, který jsme s Míšou Kovářovou dělaly na toto téma. 

 

VHODNÉ PRO KAŽDÉHO, KDO SI PŘEJE VĚTŠÍ ŽIVOT.