Menu

JOB / Joy Of Business / Radost z podnikání

Tyto dvě knihy z dílny Simone Milasas ještě nejsou přeloženy do češtiny, přesto můžete získat nástroje v nich uvedené a mnohem více na kurzech, které pro vás chystám, v češtině. Obsáhlé manuály jsou pokladem, který pro nás Simone připravila. Je velkou radostí facilitovat tyto kurzy. Prozkoumejte více na této stránce. 

6MĚSÍČNÍ PROGRAM STARTUJE 30.1.23

 

Nikdy jsem nechtěla podnikat, vždy jsem byla dobrý zaměstnanec. Každá moje práce mě bavila. Dodnes si pamatuji, jak mého bývalého muže rozčilovalo, když jsem ráno vstávala a těšila se, co mi další den přinese, co vytvořím, zatímco on nechtěl vystrčit hlavu z pod polštáře.

Vždy jsem měla pocit, že ty firmy, kde pracuji jsou víc moje než jejich majitelů. Deset let jsem řídila firmu o 25 zaměstnancích pro zahraničního majitele. On mi říkával: "Lucie, já vás vážím". Byl cizinec a myslel tím, že si váží mé práce. Dnes vím, že on ve mě viděl, co já ještě nebyla ochotna na sobě uznat. 

Můj entusiasmus pro tvorbu zřejmě nadchnul i mého dalšího šéfa, tentokrát prestižní česká firma o desítkách tisíc zaměstnanců, exportující do celého světa a já dostala postupně na starosti všechny stěžejní produktové řady a tím i obrovské hřiště na hraní a tvoření. Vlastně jsem měla obrovské štěstí na šéfy, kteří mi dávali prostor a já mohla tvořit, jako svou vlastní firmu, i když nebyla. 

Rozhodnutí mít svůj vlastní byznys jsem udělala již dva roky před tím, než jsem potkala metodu Access Consciousness. Tenkrát mi můj nynější partner řekl: "Všimla sis, že se poslední dobou vůbec nesměješ?" Měl pravdu, byla jsem vyčerpaná prosazováním toho, co vím, že je možné a nikdo to neslyšel. Jak říkám ještě jsem neznala Access nástroje. Dnes by to bylo jiné.

 

KDYBYCH TENKRÁT ZNALA ACCESS, určitě bych ve svých profesích fungovala úplně jinak, nejspíš bych mnohé urychlila stejně jako volbu, že to, co ve skutečnosti funguje pro mě je být sama sobě šéfem. Tenkrát mě brzdily mé hloupé závěry a obavy, že neuspěji, že to nepůjde atd. S Accessem by to vše šlo s mnohem větší lehkostí, radostí a slávou. TO ZNÁTE.

 

RADOST Z PODNIKÁNÍ 

Když nemilujete, co děláte, proč to tedy děláte? Vždycky máme volbu, dokud se sami nerozhodneme, že nemáme. Tato realita je více o tom, co není možné než o možnostech. Právě nástroje kurzů JOB / Radost z podnikání nám umožňují vidět co skutečně je, co je to, co víme, že je možné a hlavně, co je zapotřebí k tomu, abychom to zavedli do svých životů, byznysů, projektů, podnikání. 

 

Jaké kurzy si můžete dopřát v rámci JOB:

Pro žádné kurzy ze série Radost z podnikání nejsou žádné předpoklady. Může na ně přijít kdokoli, i když nikdy nebyl na žádném Access kurzu. Tyto kurzy jsou velmi praktické, se spoustou uvědomění, otázek, úkolů, které vám umožní si uvědomit z jakého prostoru tvoříte a ochutnat i jiný. 

 

Access podnikání a peníze 

Jinak: Získej přístup ke svému byznysu/životu/penězům.

Jeden z nejdynamičtějších kurzů, které jsem kdy facilitovala. Účastníkům mnohé dochází, mění své volby a tvoří jinak.

Jednodenní kurz / nebo 3 večery 

Cena: 10.800,- Kč / 440 EUR

Manuál v češtině - 53 stran

Kdy: ONLINE 9,10,11. ledna /18:00 - 20:00

 

 

BDD - Podnikání jinak

Třídenní kurz, který lze rozložit do čtyř večerů

Obsáhlý kurz vás provede všemi oblastmi tvorby, ať už tvoříte svůj byznys, pracujete ve firmě nebo jen toužíte získat nástroje pro tvorbu svého vlastního života.

Simone Milasas je velmi praktická a tvůrčí. Tímto kurzem nám poskytla mnoho ze svého know-how, jak tvořit prosperující cokoliv s neuvěřitelnou radostí. 

Cena: 43.000,- / 1.760,- EUR

Manuál v češtině - 136 stran

Kdy: ONLINE 20-23.března /17:00 - 21:30

 

 

Radostně z dluhů

Tento kurz/program není jen pro ty, kteří jsou v dluzích a přejí se z nich dostat, ale nástroje a uvědomění jsou i pro ty, kteří žádné dluhy nemají, ale ví, že je tady mnohem více a rádi by se tam dostali lehce a s radostí.

Tyto nástroje prostě fungují, když nevyzkoušíte, nepoznáte. Já o tom vím své. 

2,5denní kurz / 15 hodin / nebo 6měsíční program

Cena: 30.000,- / 1.500,- EUR

Manuál - 86 stran

Kdy: ONLINE startujeme leden 2023

 

Nabídka JOB kurzů je větší, sledujte tuto stránku a možná brzy objevíte nějaké další perly z JOB dílny.

Tyto tři kurzy jsou vlajkovou lodí JOB a je v nich obsaženo mnoho pokladů, které nikde jinde takto přehledně a prakticky nezískáte. Pokud chcete nasát energii i získat více informací, poslechněte si fb live, který jsme s Míšou Kovářovou dělaly na toto téma. 

 

VHODNÉ PRO KAŽDÉHO, KDO SI PŘEJE VĚTŠÍ ŽIVOT.