Menu

Být sám sebou - dobrodružství / jednodenní kurz

Být sám sebou je něco o čem každý mluví a málokdo však tuší jak skvělé je, když tím jste. Jak na to?
 
To je právě to, co nás nikdo nenaučil. Lidé kolem nás chtějí, abychom se chovali a byli podle toho, jak oni vidí svět a co oni vnímají jako správné nebo špatné. Takže se celý život snažíme být podle toho, jak nás oni chtějí mít a nikdy si nepoložíme jednoduchou otázku:
Kdo vlastně jsem? Co je to, co toužím žít a jak se k tomu dostat?
 
Víte, jak být sám sebou ve vztahu? Nebo často ztrácíte sebe jakmile jste ve vztahu?
Víte, jak být sám sebou v podnikání? Nebo se díváte kolem, jak jsou druzí, abyste věděli jak být?
 
BÝT SÁM SEBOU - JEDNODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ
 
 
Jednoduché nástroje, cvičení plná uvědomění, den plný zábavy pro každého, kdo touží vidět sám sebe z úplně jiného úhlu pohledu a začít prozkoumávat co vše je tady ještě možné?
 
Kdy: v sobotu 30.12.2023 od 10h do 18h
Kde: živě v Liberci a online
Cena: 9.300,- Kč / 400 Eur
Facilitátor: Lucie Vít Hašková
Registrace: https://www.luciehaskova.cz/kurzy-terminy
 
V ceně kurzu je:
kurz živě nebo online
video a audio záznam
80 stránkový manuál
 
Jakou lehkost můžeme mít když budeme sami sebou v každém okamžiku našeho života. Na kolik můžeme inspirovat a obohatit druhé, aby si vybrali to také tím být?
 
Těším se na vás všechny
Lucka
 
Tento kurz budu facilitovat tento rok již popáté. V létě se v Pardubicích sešlo mnoho žen a přidaly se i nějaké online, aby vykročily na tuto dobrodružnou cestu poznávání, kdo je to, kdo já skutečně jsem a co je to, co toužím žít. Pokud po něčem toužíte, věřte, že to můžete mít. Možná jinak, než jste si představovali, ale ano, je to možné.
 

 
Jaká skupina se poskládá nyní? 

Reference

Stáňa

Být sám sebou pro mě znamená odprostit se od strachu z neznáma, pocitu odpovědnosti za životy ostatních. Ptát se na to, jak to chci, po čem toužím já i moje tělo a hledat cesty k dosažení všeho a ještě mnohem, mnohem víc. Výčitky stranou, stejně nejsou naše

Martina si dopřála online kurz i výlet na kole zároveň

Já se učím být sama sebou od těchto skvělých žen, které to umí...doma mají milující manžele, kteří si je při příjezdu vyzvedli, a báječné děti, které podporují v tom, aby taky byly samy sebou...já tohle nikdy v životě nezažila a teď se nepřestávám divit, co všechno je možné, a být vděčná, že mohu být součástí a v této energií být.

Vlaďka online z Kanady

Já jsem moc vděčná vám všem na dnešním kurzu. Děkuji Lucie Vít Hašková, že jsi ho vypsala. Mnoho uvědomění o tom, jak mohu být sama sebou, jak změnit úhly pohledu a nesoudit se . Tvořit pro sebe a zahrnout vše a všechny.

Mirka přímo z kurzu

Lucko díky za tvůj skvěle vedený kurz. S upřímnosti a laskavostí. Být sám sebou = nehledat sama sebe, ale tvořit sama sebe.

Alena také přímo z kurzu

Děkuji za úžasný kurz Být sama sebou. Děkuji za svoje uvědomění, že když tvořím skutečně z prostoru sama sebe, tak všechno kolem se poskládá a jsou šťastní všichni. Děkuji Martince za příspěvek, kde jsem si uvědomila, jak jsem vděčná, že mám toho milujícího partnera, který je tu pro mě.