Menu

Být sám sebou - dobrodružství / jednodenní kurz

Být sám sebou je něco o čem každý mluví a málokdo však tuší jak skvělé je, když tím jste. Jak na to?
 
To je právě to, co nás nikdo nenaučil. Lidé kolem nás chtějí, abychom se chovali a byli podle toho, jak oni vidí svět a co oni vnímají jako správné nebo špatné. Takže se celý život snažíme být podle toho, jak nás oni chtějí mít a nikdy si nepoložíme jednoduchou otázku:
Kdo vlastně jsem? Co je to, co toužím žít a jak se k tomu dostat?
 
Víte, jak být sám sebou ve vztahu? Nebo často ztrácíte sebe jakmile jste ve vztahu?
Víte, jak být sám sebou v podnikání? Nebo se díváte kolem, jak jsou druzí, abyste věděli jak být?
 
BÝT SÁM SEBOU - JEDNODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ
 
 
Jednoduché nástroje, cvičení plná uvědomění, den plný zábavy pro každého, kdo touží vidět sám sebe z úplně jiného úhlu pohledu a začít prozkoumávat co vše je tady ještě možné?
 
Kdy: v neděli 20.8.2023 od 10h do 18h
Kde: živě v Pardubicích a online
Cena: 9.300,- Kč / 400 Eur
Facilitátor: Lucie Vít Hašková
Registrace: https://www.luciehaskova.cz/kurzy-terminy
 
V ceně kurzu je:
kurz živě nebo online
video a audio záznam
80 stránkový manuál
 
Jakou lehkost můžeme mít když budeme sami sebou v každém okamžiku našeho života. Na kolik můžeme inspirovat a obohatit druhé, aby si vybrali to také tím být?
 
Těším se na vás všechny
Lucka
 
Tento kurz v červnu absolvovalo 7 žen a náramně jsme si to užily, některé trávili den s dětmi a zároveň na kurzu, jiné při kurzu jezdily s partou na kole, poskládala se neuvěřitelná skupina s podobným tématem. Byly skvělé, pár ukázek za vše.
 
Jaká skupina se poskládá v srpnu? 

Reference

Stáňa

Být sám sebou pro mě znamená odprostit se od strachu z neznáma, pocitu odpovědnosti za životy ostatních. Ptát se na to, jak to chci, po čem toužím já i moje tělo a hledat cesty k dosažení všeho a ještě mnohem, mnohem víc. Výčitky stranou, stejně nejsou naše

Martina si dopřála online kurz i výlet na kole zároveň

Já se učím být sama sebou od těchto skvělých žen, které to umí...doma mají milující manžele, kteří si je při příjezdu vyzvedli, a báječné děti, které podporují v tom, aby taky byly samy sebou...já tohle nikdy v životě nezažila a teď se nepřestávám divit, co všechno je možné, a být vděčná, že mohu být součástí a v této energií být.

Vlaďka online z Kanady

Já jsem moc vděčná vám všem na dnešním kurzu. Děkuji Lucie Vít Hašková, že jsi ho vypsala. Mnoho uvědomění o tom, jak mohu být sama sebou, jak změnit úhly pohledu a nesoudit se . Tvořit pro sebe a zahrnout vše a všechny.

Mirka přímo z kurzu

Lucko díky za tvůj skvěle vedený kurz. S upřímnosti a laskavostí. Být sám sebou = nehledat sama sebe, ale tvořit sama sebe.

Alena také přímo z kurzu

Děkuji za úžasný kurz Být sama sebou. Děkuji za svoje uvědomění, že když tvořím skutečně z prostoru sama sebe, tak všechno kolem se poskládá a jsou šťastní všichni. Děkuji Martince za příspěvek, kde jsem si uvědomila, jak jsem vděčná, že mám toho milujícího partnera, který je tu pro mě.