Menu

Certifikovaný kurz Access Bars online

V zimě je většina z nás náchylnější na změny nálad, venku je chladno, více prší a je méně světla.

Situace v souvislosti s COVID nám na celkové náladě moc nepřidá.

  • Na povrch se více derou negativa. Máme obavy o zdraví, naše i našich blízkých, strach z ekonomických dopadů….
  • Všechno se to nějak nabaluje, výsledkem čeho je vztek, úzkost, nervozita a pocit nejistoty.
  • Nálada doma upadá, jsme z toho unavení a otrávení a hledáme způsoby, jak se z toho všeho dostat.
  • Konec je v nedohlednu a vše se neustále mění. 

Co s tím?

Zatímco z běžné únavy se oklepete po kvalitním spánku, dostat se ze stavu dlouhodobého vypětí bude chtít trpělivost a nejspíš ještě „něco".

Všichni se snažíme hledat to „něco", co by nám zlepšilo náladu a přesměrovalo nás k tomu pozitivnímu, co v nás je.

Nabízíme vám to, o čem víme, že: 

Představujeme vám metodu Access Bars, což je účinná technika s úžasnými nástroji, které vám umožní ze dna vyplout na hladinu, kde si můžete užívat život takový, jaký jste vždy chtěli.

Metoda Access Bars jsou malé krůčky k velkým změnám.

Příští termín ONLINE kurzu je v sobotu 28.4.2021 od 10:00 hodin

Podmínkou je, že kurz musí absolvovat minimálně 2 účastníci spolu v jedné místnosti. Tzn. 2 dospělí (manželé, partneři, kolegyně, kamarádky …atp., anebo 1 dospělý + dítě, přičemž dítě do 15 let má kurz zdarma).

 

Kurz se skládá ze dvou částí. Praktické i teoretické. V rámci praktické části se dozvíte, kde se nachází 32 bodů, které máme na hlavě, a kterých se v průběhu sezení postupně, v různých kombinacích dotýkáme. Také se dozvíte, s jakými oblastmi našeho života tyto body souvisí, a co se v průběhu sezení děje. Vše si během kurzu vyzkoušíte na sobě.

V rámci kurzu 2x sezení dáte a 2x přijmete. Budeme s vámi v kontaktu a přesné umístění bodů vám ukážeme i zkontrolujeme.

V teoretické části se seznámíte s nástroji Access Bars, což jsou různé otázky a prohlášení, které nám pomáhají uvolňovat přesvědčení, vzorce a návyky, které jsme převzali, se kterými jsme se v průběhu  svého života ztotožnili, a které způsobují, že se nám v mnoha oblastech našeho života nedaří.

 

Kurz se uskuteční v pohodlí vašeho domova v online prostředí přes aplikaci Zoom (ke stažení zde), přes kterou se vzájemně propojíme. Vybrat si můžete termín v týdnu nebo o víkendu, podle toho, co vám více vyhovuje.

Po ukončení kurzu se stáváte praktikem metody Access Bars, obdržíte certifikát, který vám umožňuje poskytovat „sezení“ Access Bars a dopřát tento skvělý zážitek členům vaší rodiny, přátelům i vašim klientům.

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

Ty nejjednodušší věci bývají ty nejlepší, jen se nám tomu někdy těžko věří.

CO VŠECHNO JE JEŠTĚ MOŽNÉ?

Pokud máte jakékoli dotazy, chcete vědět více, zavolejte na telefon 773 947 100