Menu

Facelift ze mne udělal sebevědomou ženu

Kamarádka, která si udělala kurz Access faceliftu mě pozvala na sezení. Neváhala jsem. Kdo by nechtěl vypadat mladší? Moc jsem tomu ale nevěřila. O to větší bylo mé překvapení.

Až když jsem k ní dorazila, jsem se dozvěděla, že facelift není jenom na vrásky, ale na celkovou harmonizaci těla, začala jsem být zvědavá. Uvelebila jsem se v lehátku a dovolila svému tělu poprvé zažít to, o čem jsem zatím jen četla. Neinvazivní metoda odstranění vrásek. Tak to jsem na to opravdu zvědavá.

Celé sezení bylo velmi příjemné. Kamarádka se jemně dotýkala mého dekoltu, obličeje i hlavy a já jsem si připadala nádherně opečovávaná a hýčkaná. Cítila jsem se skvěle při i po sezení. Kůže na na mém obličeji se vypnula a já byla plná energie a elánu. Měla jsem chuť něco tvořit, zpívat si a smát se. Bylo to zvláštní, tohle jsem nečekala.

Je mi 65 let a já se po jednom sezení cítila zase jako mladá holka. Vrásky mi sice nezmizely, ale ten pocit, někde uvnitř mě, byl úžasný. Dnes už je to měsíc, od té doby jsem absolvovala další dvě sezení a cítím se pořád báječně. A co víc, opět se za mnou otáčí chlapi!!!

Plánuji pokračovat dál a tam někde vzadu si říkám, že bych si nejraději dopřála i samotný kurz. Tohle bude něco, čím mohu potěšit své kamarádky, čerstvé důchodkyně. Je to usměvavé, úplně vidím naši partu dam, jak budíme rozruch všech mužů, kamkoli vejdeme. Holky, tohle bude život!

Příběh Lady o který se s námi podělila naše absolventka z roku 2019