Menu

Pryč s bolestí zad

Tento proces se používá při všech omezeních, která vytvářejí mnoho ztuhlosti a nedostatku pohybu v páteři. Funguje i tam, kde se zdá, že se problému nemůžete zbavit.

 

Co když jiné dimenze poskytují vašemu tělu úhly pohledu a mají účinky na vaše tělo tady i tam? Máte-li v jednom těle onemocnění v jiné realitě, bude se to v tomto těle opakovat, vytvářet to samé.

Tyto osoby fungují z těchto opakování, která vytváří omezení, které nelze zrušit. Je to, jako byste měli dva lidi, kteří tancují proti směru hodinových ručiček na obou koncích Vašeho těla, což by uzamklo tento protichůdný tanec.

Pokud byste se pokoušeli vyřešit jen jeden konec, nikdy by to nezmizelo, protože ten druhý konec by to nedovolil.

 

Lidé, kteří mají bolesti krční páteře nebo bolesti v zádech (zvláště když se střídají bolesti krční páteře a dolní části zad) jsou hlavními kandidáty pro tento proces.
Někteří lidé zaznamenali zásadní změny v tom, jak jejich tělo funguje po spuštění tohoto procesu.

 

Chcete se objednat na sezení?

Cena ošetření procesem Pryč s bolestí zad je 1500,- Kč, sezení trvá 60-90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete. Cena kurzu je 1.250,-

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.