Menu

MTVSS

Naše tělo je vnímavý, senzorický organizmus, neustále s námi komunikuje a poskytuje nám informace za hranicí naší mysli a logiky. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme. Tělesné procesy tomuto spojení velmi přispívají. Jsou energetické, pracují s energií těl a bytostí.

Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

MTVSS pro imunitní systém

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla.

Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. MTVSS může být použit zhruba tisíci různými způsoby a pokaždé vytváří jiné možnosti.

Aktivujeme MTVSS energie uvnitř svého těla. To jsou všechny způsoby, jakými jste zablokovali své tělo, mysleli jste si, že tato skutečnost je součtem toho co můžete udělat nebo být. 

 

Získejte velmi snadný a funkční nástroj, jak být prospěšný celé své rodině v období pandemie

  • Nemusíte nikam chodit, proces spustíte na svých blízkých v pohodlí svého domova
  • Pravidelné opakování je skvělou prevencí a posílením imunity organismu
  • V případě potřeby, velmi rychle nastartuje přirozenou schopnost organismu
  • Dotek vašich rukou si vaši blízcí zamilují, jak málo se někdy dotýkáme a kolik oddělení právě v této době vnímáme?  

 

 

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

3. MTVSS na jakoukoli orgánovou disfunkci

 

Chcete se objednat na sezení?

Cena MTVSS ošetření, jedné z variant je 1500,- Kč, sezení trvá 90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.