Menu

Bolest, co s ní?

Věda nám říká, že na světě je spousta volné energie. Když se však rozhodneme, že jsme odděleni od světa, omezili jsme k němu přístup. Kdybyste nechali své tělo, aby mělo přístup ke světu kolem vás, tak by v podstatě bylo vlastním zdrojem energie.

Část toho, co dělá Access Consciousness, je, že rozpustí stěny mezi vámi a energií, která je k dispozici, abyste mohli přistupovat ke svému vědomí a změnit to, co vytváří ve vašem těle nepořádek, a pozvat ho s lehkostí ke změně.

U každého člověka to může být jiné.

Tento tělesný proces odemyká a odstraňuje nejrůznější omezující pevné úhly pohledu, které jsme vzali za své, a umožňuje více přítomnosti s vědomím našeho těla.
 
Positional HEPADS, díky kterému tělo osvobodíme od efektu, které mají myšlenky, emoce, pocity, vzorce chování a soudy, které jsme během života vzali za své na jeho buňky.
 
Tento tělesný proces se zabývá nejrůznějšími negativními efekty, které mají pevné úhly pohledu na naše fyzické tělo a naše možnosti tvořit náš život:
 

 

Chcete se objednat na sezení?

Cena ošetření procesem Obnova společenství se zemí je 1500,- Kč, sezení trvá 60-90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete. Cena kurzu je 1.250,-

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.