Menu

Imunita, alergie a ekzémy

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Vaše tělo s vámi neustále komunikuje, poskytuje vám vědomí toho, co se kolem vás děje i toho, co vám prospívá a co ne. Mnohdy svě tělo opakovaně umlčíme a to se může časem projevit i na fyzické úrovni jako nemoc.

Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo, mnohdy právě přes tělo dojde k vyřešení situací, které přímo s tělem neměli viditelně nic společného. Situace se změní, tělo se uvolní a my získáme vytouženou lehkost. 

Pondělí 14. června v Ostravě od 13 do 19 hodin - dva tělesné procesy Access Consiousness

Prvním procesem tohoto jednodenního kurzu tělesných procesů bude proces MTVSS.

Je to jeden z nejdynamičtějších procesů Access Consciousness, který využíváme nejen pro posílení imunity, ale dokáže otevřít možnosti i u závažnějších onemocnění jako jsou rakoviny, leukémie, dlouhodobé alergie, ekzémy a jiné chronické diagnozy.

Pokud tento proces spustíte 10x změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistit totální restart v těle.

 

V rámci procesu se budete dotýkat druhých lidí, budeme oblečení a budeme pohodlně ležet na lehátku. Tělesné procesy AC jsou velmi laskavé k našim tělům ať již je dáváme nebo přijímáme.

 

Druhým procesem dne pokryjeme veškerá kožní onemocnění a další vleklé, bolestivé změny na kůži. 

Jakékoli kožní onemocnění je velmi často alergickou reakcí těla, jsou to pojené nádoby, kdy nepotlačení příznaků na pokožce umožní získat vědomí si toho, na co je naše tělo alergické a tím tento stav změnit. 

V rámci kurzu oba procesy zažijete na vlastní kůži a zároveň se je naučíte poskytovat. Jaký přínos to může mít pro vás i vaše blízké? 

 

V průběhu dne si řekneme mnoho dalších informací ohledně našeho těla, imunity, témat alergií a ekzémů z jiného úhlu pohledu, který vám dá nové možnosti práce s vašimi těly. 

Bude se na vás těšit Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness Bc. Lucie Hašková

Rezervujte si své místo v termínech kurzů