Menu

Foundation téma

Manuál kurzu Foundation se každý rok mění. Jsem vděčná Míše Kovářové, že vzala do ruky svůj manuál roku 2021 a podívala se na některá z mnohých témat, která v něm byla. Sdílela je různě po Facebooku a mě napadlo, že by stálo za to její uvědomění zaznamenat.

Takže tady je máte. Věřím, že po letošním Foundation s Míšou na Sychrově, které začíná již tuto sobotu 23.7. přibudou další krásné příspěvky od této skvělé facilitátorky a ženy. 

Kontakt na ni najdete ZDE

 

Moji rodiče byli skvělí v tom dělat všechno správně nebo špatně.
Protože jsem chtěla být jako oni, chtěla jsem zapadnout do tohoto světa a nejvíc do moji rodiny, snažila jsem se taky dělat všechno správně a špatně.
Ale bohužel to pro mě nefungovalo. Místo radosti a lehkosti ze svých "správných" rozhodnutí jsem cítila tíhu, smutek a vztek.
A to jen proto, že jsem žila v soudech a hodnoceních všeho, co jsem udělala.
Dojde vám to až vám to dojde. Mně to došlo.
Mám otázku: Je právě teď ten čas, aby to došlo i vám?
Tohle může být začátek, kde můžete rozbít to, kde neustále děláte všechno správně a špatně.

 

Taky vás vždycky fascinovali lidé, kteří měli osobní magnetismus, charisma nebo jste jim neuměli odolat, odmítnout je apod.?
Vždycky jsem přemýšlela, co to na nich vlastně je.. ????
Oni jen prostě táhli táhli až nás všechny povytáhli????????
Energetické toky jsou přesně o tom udělat druhé přítomnými.
Pokud energetické toky umíte používat, můžete díky nim změnit situace a vytvořit jiný výsledek a můžete také získat vše po čem toužíte. ????????
A skvělé na tom je, že když si tuto novou dovednost osvojíte, budete ji dělat automaticky, aniž byste na to museli myslet.
Víc vám o nich nepovím, protože kdybyste náhodou dorazili na kurz Foundation, tak už to pro vás nebylo zajímavé a tááák vzrušující. ????

 

Neviditelný svět Entit a bytostî bez těl.
Co o tomto světě víte vy?
Co o něm vím já?
Když se ohlédnu zpátky, tak moje tělo na entity vždycky reagovalo nejvíc u alkoholiků, u lidí s psychickými poruchami a u drogově závislých.
Čeho všeho jsem u nich byla vědoma?
Čeho všeho jste si vědomi i vy?
Dodnes si vzpomínám na ten šok a pocit úlevy, po kterém následoval pocit, že mám konečně místo a prostor ve svém těle a uvědomění si, že jsem v těle konečně sama. To musíte zažít, nedá se to slovy popsat.
Byly mi během pár minut pomocí nástrojů Access Consciousness vyčistěny a odvedeny entity. Od té doby i já používám tyto nástroje a pracuji i s klienty, kteří jsou entitami tzv. Prolezlí.
Pokud byste rádi měli i vy jednoduché, rychlé a účinné nástroje na čistění entit, tak jednou z možnosti je kurz Foundation.
Ale vy si jej určitě nevyberete, protože milujete dělat ze svého těla skladiště pro entity a démony, protože ony by si pak musely shánět jiné tělo.

 

Každý z nás tvoří. Někdo tvoří vědomě a někdo tvoří nevědomě. Tvořit můžeme cokoliv. Já jsem velkou část života tvořila hlavně problémy, abych je mohla řešit. Byla jsem opravdu "velkým řešitelem problémů."
Místo z prostoru vědomí jsem fungovala jsem z prostoru soudů, projekcí, očekávání a různých úhlů pohledu, které jsem nasbírala od rodiny a společnosti. Vnímáte tu tíhu?
My jako bytí jsme energií, prostorem a vědomím.
Vědomí všechno zahrnuje, nic soudí a nic nevylučuje.
Jak tedy tvořit z prostoru vědomí?
Existují 4 zdroje tvorby: otázka, volba, možnost a přínos.
Více se dozvíte na Foundation ????

 

Žijete v 10-ti vteřinových intervalech?
10-ti vteřinové intervaly nás více zpřítomňují, protože si vybíráme pro dalších 10 vteřin pouze to, co opravdu chceme dělat v danou chvíli.
10-ti vteřinové intervaly nám umožňují vybrat si cokoliv, místo toho dělat pouze správné volby.
Co kdyby to bylo tak jednoduché?
Jste připraveni na další otázku?
Máte 10 vteřin do konce života, co si vyberete?
 

 

Budoucnost tvoříme dnešními volbami.
Když DNES neuděláme volby pro lepší budoucnost, tak lepší budoucnost nepřijde.
Jakou volbu můžete udělat, která vytvoří váš život lepší a větší?
Děláte volby pro sebe nebo si vybíráte pro ostatní?
Jaký bude váš život za 5 let, když si to vyberete?
Jaký bude váš život za 5 let, když si to nevyberete?
Jednou z mých největších voleb, které jsem udělala pro sebe a která mi vytvořila jinou budoucnost, byla jít na kurz Foundation.
 
Moje volba pro letošní prázdniny od 23.7. - 26.7. 2022 je jasná. Kurz Foundation na Sychrově s Lucie Hašková.
https://fb.me/e/2wqCFSkNX
 
Včera mi došlo, kolik z vás si nevybírá mít víc díky úhlům pohledu na peníze a na to jaké si myslíte, že máte finanční možnosti. ????
Já sama jsem si kurz Foundation nevybírala dva roky.
Z úhlu pohledu této reality a mých vlastních přesvědčení jsem byla samoživitelka, s dvěma malými dětmi na krku, s měsíčním příjmem tak akorát na to, aby nám to vyšlo a přece ještě neutratím peníze a na úkor svých dětí. Td..dm..tm????
Jednoho dne jsem se probudila, udělala jsem volbu a zaregistrovala jsem se na něj. Rozum skoro zkolaboval, ale tělo by šťastné a vzrušené.
Kde jsem na něj vzala peníze?
 
POKLÁDEJTE OTÁZKY.
Když nepoložíte otázku, vesmír vám nemůže přispět a nabídnout vám možnosti. Pak jděte do akce.
 
PENÍZE JSME VYTVOŘILA. JAK?
Přihlásili se mi noví klienti a koupili si u mě balíčky sezení dopředu a dárkové poukazy pro blízké. Prodala jsem některé obrazy, které si maluji jen tak pro radost a visí u mě ve studiu.......
 
Co je zapotřebí k tomu, aby se peníze na tento kurz vytvořily?
Co můžu přidat do svého života, aby mi to generovalo peníze hned?
Co je zapotřebí k tomu, abych byla ochotná ještě více přijímat?
Kdo si dnes objedná moje služby? atd.....
 
Téma vytváření finančního vědomí je také součástí kurzu Foundation.
Já u tohoto tématu na kurzu usnula, v sedě a dopoledne. No, ještě, že jsou ty audio záznamy, když jsem to nebyla ochotná slyšet, když se to probíralo.????????????