Menu

Kass Thomas 3DBC v PRAZE

Přejete si zapojit své tělo více do vašeho života?

Dávám svému tělu dárek, pojedeme spolu v srpnu do ŘÍMA. Dopřeji mu celých 6 dní péče v energii tělesných procesů.

Křičí vaše těla, že chtějí také? Pojeďte, společně si to v Římě užijeme. Jaký je program?

 

3 denní Access Body Class

Vytvořil Gary Douglas & Dr. Dain Heer. Poslechněte si krátké video, kde vám Kass blíže popíše, na co se můžete těšit.

Lehkost s jakou Kass pracuje s těly i znalost nástrojů Access se spojují a vyzývají vás, abyste prozkoumali své vlastní tělo a své schopnosti s jinými těly.

"Její hravý a radostný styl vám umožní začít ve vlastní zóně pohodlí a doprovází vás daleko za hranicei, aniž byste si uvědomili, že jste odešli domů" JF

"Kass odlehčuje tento seminář svou neodolatelnou přítomností a vyzývá vás, abyste se objevili ve svém životě, ve svém těle i ve světě. Je úžasná "BC

 

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness a Dr. Dain Heer, spoluzakladatel Access Consciousness, vytvořili tento Access Body Class.

 

Je facilitován body facilitátory po celém světě a prostřednictvím slovních procesů a praktických télesných procesů, otevírá nový prostor pro komunikaci s tělem tím, že dynamickým posunem energie uvolní napětí a zranění těla.

Lidé, kteří navštívili Access Body Class, hlásí dramatické posuny a neuvěřitelné změny s velikostí a tvarem těla, celkovou úlevu od chronické i akutní bolesti.

Musíme zmínit i to, že i jejich vztahy a problémy s penězi se také odlehčují?

 

Tento seminář Access Consciousness je navržen tak, aby otevřel poutavý dialog a navázal spojení s tělem, kdy si své tělo vychutnáte místo toho, abyste proti němu bojovali a zneužívali ho. Když změníte váš vztah k vašemu tělu, změníte váš vztah ke všemu ve svém životě.

Máte talent a schopnost pracovat s těly, odblokovávat je?

Co vy víte?

Jste terapeut - masér, pracujete s energiemi, chiropraktik, lékař nebo zdravotní sestra a hledáte způsob, jak vylepšit a usnadnit léčení, které zprostředkováváte pro své klienty?

Přijďte a zahrajte se s námi!

Začněte zkoumat, jak komunikovat a nalézat vztah k tělům, včetně toho svého, novým způsobem, který vytvoří viditelný rozdíl.

 

Vědomí celé této planety se posouvá, i díky nám všem, všichni jsme více připraveni k tomu tvořit z pozice svého bytí. Proto do Bars kurzů propadají procesy z Foundation, do Foundation z 3 denních a teprve letos Gary s Dainem pustili ne jeden dva, ale DESÍTKY procesů z pokročilého kurzu, který doposud facilitovali pouze oni dva, do tohoto 3 denního tréninku. 

 

A co je na nich tak super? Neřeší již pouze tělo, nemoci a jiné okolo našeho fyzična, Jsou více zaměřeny na propojení našeho těla s celou naší bytostí a využití našeho úžasného těla ve tvorbě své reality v souladu s naším bytím.

UZAVÍRAJÍ MEZERU MEZI NAŠÍM TĚLEM A NAŠÍM BYTÍM.

 

Věděli jste, že součástí 3 Day Body kurzu je i Access Energetický Facelift? Že po tomto kurzu můžete požádat o licenci a kurzy Faceliftu sami facilitovat? Facelift v podání Kass je nezapomenutelná záležitost. Tolik energie, přítomnosti s tělem. Zažijte energii v místnosti, když Kass dává Facelift a poznáte o čem tato metofa je.

TYTO procesy mohou být facilitovány samostatně, nedostanete se k nim jinak než na 3 denním kurzu procesů, na celém světe je pouze 20 lidí, kteří mají certifikaci na to je facilitovat.

Další možnost
Datum: 29. - 31.10.2021 
Čas: 09:30 - 17:00
Místo konání: Praha, adresa bude upřesněna
Předpoklady: Access Bars®, Foundation
Jazyk kurzu: Angličtina, simultánní překlad do češtiny
 
Cena: 29.000,-
Teenageři 16 a 17 platí polovinu ceny
DĚTI mladší 15 let zdarma (ale požádejte hosta o případné dodatečné náklady)

Odkaz na registraci : ZDE

 
Kontaktovat Kass: info@kassthomas.com
 
Tento kurz bude tlumočen do češtiny. 
 
Kontakt: spolu@luciehaskova.cz
Lucie Hašková, tel: 773 947 100