Menu

Obnova společenství se Zemí

Tento tělesný proces podporuje znovu propojení se Zemí a umožní vám, být v této realitě tou nekonečnou bytostí, která dokáže vnímat, vědět, být a hlavně přijímat s naprostou lehkostí.

Proces první volby, pokud vnímáte, že váš klient při Access Bars sezení nepřijímá a nespouští Bars s lehkostí. Pár minut energie Obnovy společenství se zemí obnoví přijímání i schopnost těla uvolnit pomocí Bars za hranice této reality.

Obnovte své přijímání.Tento proces přináší zvýšení vědomí si všech energií na této planetě. Jaké by to bylo, kdybyste mohli PŘIJÍMAT od Země vše, čím každým momentem obdarovává?

 

Chcete se objednat na sezení?

Cena ošetření procesem Obnova společenství se zemí je 1500,- Kč, sezení trvá 60-90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete. Cena kurzu je 1.250,-

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.