Menu

Všechno je opakem toho, jak to vypadá

Jaké by to bylo, kdybyste dokázali změnit svůj zarytý názor, svůj úhel pohledu, o kterém jste naprosto přesvědčeni a "víte", že jinak to být nemůže? Co když jste až dosud vycházeli a jednali z naučených programů a minulých vzorců, které jste "nakoupili" od svých rodičů? Co když je to všechno jinak?

Tento proces vám umožní podívat se na vaši realitu úplně jinou optikou. Můžete vidět možnosti, které jste dosud neviděli/odmítali vidět, a také ty, o kterých jste dosud nevěděli.


Tento proces je zároveň vhodný i pro ty, kteří trpí nespavostí.

Všechno je opakem toho, jak to vypadá, nic není opakem toho, jak to vypadá. 

Chcete se objednat na sezení?

Cena ošetření procesem Všechno je opakem toho, jak to vypadá je 1500,- Kč, sezení trvá 60-90min.

 

Chcete se naučit proces poskytovat? 

Využívat ho pro sebe, své blízké a třeba zařadit i do své praxe. Procesy, které na kurzech facilituji, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy.

Tyto krátké 3 hodinové kurzy bývají příjemným setkáním s energií dávání a přijímání, získáte větší vědomí si těla, napojení na své tělo. Energie, které vyplouvají na povrch během spouštění tělesných procesů v rámci kurzu vyčistíme a vy získáte lehkost s dáváním i přijímáním. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete. Cena kurzu je 1.250,-

Není-li vypsaný žádný kurz tohoto procesu, kontaktujte mě a můžeme nějaký společně vytvořit.